Profesionální webová prezentace pro Vaši firmu rychle a levně

Web pro výrobu

Společnosti vyrábějící produkty, případně výrobky pro další zpracování, jsou specifickým odvětvím. I naše řešení pro tento typ podnikání je specifické a jako takové tvoří propracovaný celek, který pomůže k lepší prezentaci na internetu a optimalizaci interních procesů. Budeme rádi, když naše řešení povede k navýšení poptávky, možnosti rozšířit výrobní kapacitu a tím i objem výroby a samozřejmě - navýšení obratu.

Vyberte si takové součásti, které pro Vás budou tvořit optimální celek pro lepší internetové povědomí, případně také lepší organizaci interních procesů v rámci společnosti. Jsme připraveni vypracovat pro Vás profesionální a moderní internetové stránky, Corporate identity a Informační systém, který bude Vašim pomocníkem a organizátorem. Řekněte nám, jak Vaše firma funguje, a my Vám její řízení a organizaci ulehčíme tak, jak to bude možné.

Ukázky referencí


www.atelierbursik.cz

www.rematiptop.cz

www.andeo.cz

www.fibersystems.cz

Chci internetové stránky

Webové stránky

Aby se o Vás Vaši potencionální odběratelé dověděli co možná nejvíce informací, které potřebují, vytvoříme pro Vás webotou prezentaci, která bude splňovat náročná kritéria dnešní doby a přesto bude rychlá, jednoduchá, přehledná a profesionální. Tématicky laděnými internetovými stránkami zdůrazníte Vaše zaměření a potencionální klienti budou na první pohled vidět, že výrobu a Vaše zaměření myslíte vážně.

Přehledné internetové stránky jsou velmi příjemné pro návštěvníky, protože nemusí složitě hledat požadované informace a všechno je na první pohled jednoduché a jasné. Stejně tak profesionální vzhled dodává Vaší značce potřebnou váhu a úroveň, což pomáhá v konkurenčním boji. Zákazníci většinou chtějí za svoje peníze to nejlepší, proto mají rádi profesionální a kvalitní web, který dává najevo profesionalitu výrobce a budoucího dodavatele.

Informační systém

Vlastní informační systém je velmi častou praxí většiny středních a velkých firem. Vyplatí se to - vzhledem k velikosti společnosti, množství lidí a procesů a obecně i objemem výroby bývá složité všechno manuálně hlídat. Náš informační systém jako součást řešení pro výrobní společnosti obsahuje například plánovač výroby, díky kterému zautomatizujete spoustu činností, které by jinak museli dělat Vaši zaměstnanci namísto jiné práce.

Aplikace obsahuje také součást hlídání objednávek. Mějte monitorované všechny objednávky, termíny, aktuální stav a vy už jenom hlídejte jejich správné vyřízení a dodržení všech dohodnutých termínů a objemu. Informační systém obsahuje také praktickou součást - archivaci komunikace, takže budete mít vždy přehled o tom, kdo s kým komunikoval a co bylo dohodnuto.

V neposlední řadě jsme vyvinuli modul, který umí hlídat splatnosti díky napojení na bankovní systém a v případě nutnosti automaticky rozesílat upomínky. Nikomu to nepřejeme, ale v připadě nutnosti dalšího vymáhání pohledávek je tento systém docela potřeba a minimalizuje rizika nedoložení potřebných dokumentů a podkladů. Celou aplikaci je také možné přizpůsobit většině finančních operací a zjednodušuje tak následné účetní operace na naprosté minimum.

Corporate identity

Pokud ještě Corporate identity nemáte a myslíte to s Vaší prezentací na internetu vážně, doporučujeme Vám ji vytvořit. Corporate identity je dobrá věc pro podporu identity a zapamatovatelnosti firmy, a to nejen na internetu, ale i ve všech ostatních reklamních kampaních a poutačích na věřejnosti. Kvalitní Corporate identity dokáže zaujmout správnou cílovou skupinu potencionálních zákazníků a spojuje tak značku s určitým segmentem trhu.

Samotné reklamní kampaně s novou Corporate identity budou zajímavější, snáze zapamatovatelnější a sami brzy poznáte rozdíl. Kvalitní grafický motiv a logo se velmi dobře vyjímá na profesionálním a moderním firemním webu, což je ideální kombinace pro start internetové prezentace.

Naše přidaná hodnota

Pro nový firemní web i novou internetovou aplikaci máme nachystané místo na našich serverech. Naší prioritou se stala spolehlivost, proto jsme se v této oblasti zaměřili na kvalitní konektivitu a servery, kterým věnujeme potřebný čas a prostředky. Pro Vás jsou naše servery k dispozici zdarma, jako bonus k novému webu nebo internetové aplikaci.

Pokud ještě nemáte vlastní internetovou adresu, vybereme společně takovou, která bude nejlépe odpovídat Vašemu zaměření nebo jménu společnosti, například www.muj-produkt.cz nebo www.moje-firma.cz. Díky dobře zvolené doméně si Vaši adresu lidé lépe zapamatují, budete rychleji k nalezení na internetu a získáte tím možnost vytvořit si emaily pro Vás a vaše zaměstnance, např. ve tvaru prijmeni@moje-firma.cz.

Vašim dotazům a námětům jsme otevřeni nejenom nyní, ale i do budoucna. Nebojte se zeptat, jsme tady od toho, abychom Vám vyšli vstříc a aby Vaše nová internetová aplikace a internetové stránky byly skutečnám přínosem pro Vás a vaši společnost.

Nezávazná kalkulace

Vyplňte následující pole:
(povinná položka)
(povinná položka)
(povinná položka)
Chci od Vás:


Obsah a rozsah
Orientační doba dodání: 20 dnů
Technické informace
Doplňující informace
(volitelné)

Hotline: +420 511 114 800, info@moonlake.cz

Webdesign: Moonlake Web Services, s.r.o. | WebExpress © 2001-2010