Profesionální webová prezentace pro Vaši firmu rychle a levně

Web pro velkoobchod

Provoz velkoobchodu s sebou přináší specifika, která zohledňujeme v řešení pro tyto subjekty. Rozumíme požadavkům provozovatelů a dokážeme nabídnout odpovídající řešení, které zahrnuje jednak odpovídající internetovou prezentaci, ale především propracovaný Informační systém pro velkoobchody, ktery pomůže učinit komunikaci s velkoodběrateli efektivnější a procesně ulehčit většinu úkonů jak Vám, tak Vašim klientům.

Věříme, že profesionální webová prezentace je dobrým stavebním prvkem. Propracovaný a optimalizovaný Informační systém je také vhodným nástrojem pro správu produktů, cenových kategorií, ale i komunikace s klienty, kteří od svých dodavatelů očekávají odpovídající služby. Vy očekávejte kvalitní řešení na míru Vašim potřebám od nás.

Ukázky referencí


www.autosedacky-web.cz

www.technikbrno.cz

www.rematiptop.cz

www.abashop.cz

Chci internetové stránky

Webová prezentace

Dejte prostřednictvím internetových stránek najevo, že jste stabilním dodavatelem Vašich produktů. Vaši současní odběratelé budou rádi, že právě od Vás odebírají zboží, a noví potencionální klienti tak získají představu o tom, co dokážete nabídnout.

Pokud máte již zavedenou značku, grafické logo, firemní barvy, či vlastní corporate identity známou mezi odběrateli, jsme připraveni pro Vás v tomto duchu vytvořit odpovídající grafický vzhled, který bude nasazen na přehledný a profesionální web prezentující jak Váš subjekt, tak charakter Vaší činnosti. Pokud nemáte přesnou představu nebo grafickou podobu, nevadí. Máme k dispozici naše grafiky a věříme, že se Vám naše řešení bude líbit.

Těšíme se, až novými internetovými stránkami upevníte svoji pozici na trhu a dáte tak najevo, že jste to právě vy, u koho většina prodejců odebírá zboží a produkty. Potencionální odběratelé Vás lépe najdou díky SEO optimalizaci pro vyhledávače a kvalitně zpracovaným stránkám.

informační systém + internetový obchod

Pro naše klienty provozující velkoobchod máme připraven internetový obchod pro velkoobchody společně s Informačním systémem. Samozřejmostí jsou funkce jako registrace, plně funkční objednávání prostřednictvím internetu, stav zboží a skladu, sledování objednávek, správa cenových kategorií, statistiky, a další.

Naše internetová aplikace, tedy Informační systém a internetový obchod, je do velké míry přizpůsobena pro potřeby provozu velkoobchodu. Zároveň chápeme, že každý velkoobchod je specifický, proto jsme připraveni provést takové modifikace, aby Váš budoucí informační systém přesně odpovídal charakteru Vaší činnosti.

Finální řešení od nás obsahuje vždy jen takové součásti a nástroje, které opravdu využijete. Je to cesta, kterou umíme nabídnout našim klientům příznivou cenu při zachování spolehlivosti, všech potřebých funkcí a profesionálního vzhledu. Věříme, že právě Vaši odběratelé ocení nadstandardní aplikaci a intuitivní navigaci, stejně jako přehlednost a rychlost celkového systému.

Naše přidaná hodnota

Pro hotové webové stránky a Informační systém máme připraveno místo na našich serverech. Klademe důraz na spolehlivost a maximální dostupnost, proto přidáváme také vlastní systém monitorování dostupnosti internetových stránek. Díky tomu bude Vaše webová prezentace i internetový obchod vždy dostupný a funkční.

Součástí celkového řešení je také internetová adresa ve tvaru www.moje-firma.cz nebo www.nazev-produktu.cz, aby bylo možné dohledání Vaší společnosti co nejvíce usnadnit. Získejte vlastní internetovou adresu spolu s možností vytvořit vlastní emailové adresy jak pro Vás, tak Vaše zaměstnance, například ve tvaru prijmeni@moje-firma.cz.

Jsme vždy otevřeni Vašim dotazům, požadavkům a návrhům. Našim primárním cílem je spokojený zákazník, čemuž uzpůsobujeme naše služby a očekávejte od nás vždy profesionální a vstřícný přístup, stejně jako ochotu pomoct, s čím bude potřeba.

Nezávazná kalkulace

Vyplňte následující pole:
(povinná položka)
(povinná položka)
(povinná položka)
Chci od Vás:


Obsah a rozsah
Orientační doba dodání: 20 dnů
Technické informace
Doplňující informace
(volitelné)

Hotline: +420 511 114 800, info@moonlake.cz

Webdesign: Moonlake Web Services, s.r.o. | WebExpress © 2001-2010