Profesionální webová prezentace pro Vaši firmu rychle a levně

Web pro svobodná povolání

Jedním z důležitých segmentů trhu jsou také svobodná povolání, pro které máme rovněž připravené profesionální řešení pro kvalitní prezentaci na internetu. Firemní web nebo internetové stránky nejsou jenom parketou velkých firem a korporací, ale také živnostníků, advokátů, znalců, umělců, lékařů a dalších podobných oborů. Dobře si uvědomujeme důležitost těchto zaměření, proto jsme se rozhodli připravit kvalitní a cenově dostupné řešení i pro tento segment trhu.

Chápeme, že právě podnikatelům tohoto typu se webové stránky hodí, protože je díky nim mohou najít potencionální zákazníci a mohou je kontaktovat a zjístit, zda dělají právě to, co potřebují. Většina lidí v produktivním věku dnes na informace na internetu spoléhá a mají internet spojený s médiem, kde vždy naleznou někoho, kdo jim pomůže vyřešit jejich problém, nebo splnit jejich přání. Buďte i vy k dispozici pro širokou veřejnost a dejte vědět čím se zabýváte, a to neméně profesionálním způsobem.

Ukázky referencí


www.obhajci.cz

www.atelierbursik.cz

www.aldenta.cz

Chci internetové stránky

Webová prezentace

Díky nové webové prezentaci získáte účinný způsob prezentace na internetu. Internetové stránky jsou ideální pro srozumitelnou prezentaci Vašich služeb. Na webové stránky můžete umístit vysvětlení, detaily, cenové podmínky, ale také Vaše přesné zaměření, dostupnost, včetně například objednávkového či poptávkového formuláře.

Webová prezentace může obsahovat přehledný a intuitivní rezervační systém. Tato skutečnost Vám zjednoduší organizaci vlastního času a zákazníci hned uvidí, na kterou hodinu se mohou objednat, což je pro ně příjemné a budou rádi, když bude hned jasné, kdy se jim můžete kvalitně věnovat a mohou si tak sami přizpůsobit časový rozvrh.

Umíme vytvořit internetové stránky, které díky kvalitnímu grafickému návrhu působí profesionálně a přitom dostatečně jednoduše, aby si každý našel potřebné informace a pohodlně objednal Vaše služby. Díky jednoduchosti řešení jsme schopni nabídnout příznivou cenu při zachování kvality a dostupnosti.

Naše přidaná hodnota

Součástí našeho řešení je také smysluplná a snadno zapamatovatelná internetová adresa, kterou Vám pomůžeme najít. Díky tomu získáte vlastní internetovou doménu spolu s možností snadno zapamatovatelných a od nás garantovaných emailových adres. Například Advokátní kancelář Novák může mít webovou adresu www.ak-novak.cz a Vy si můžete vytvořit obecný email info@ak-novak.cz včetně emailů pro administrativní sílu či kolegy, například pavelka@ak-novak.cz. Jaké si vyberete je na Vás.

Všechna naše řešení jsou zaměřená na kvalitu a profesionalitu, proto máte automaticky k dispozici naše servery pro provoz webových stránek a emailů. Kvalitu a dostupnost našich serverů garantujeme, proto se můžete spolehnout, že bude vaše webová prezentace i Vaše emaily k dispozici 24/7, tedy 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Máte otázky, přání nebo další požadavky? Nebojte se zeptat, nebo nám dát vědět Vaše přání. I po vytvoření webu jsme Vám k dispozici, abychom pomohli. Je to naše práce, které rozumíme, proto se ji snažíme dělat tak, aby jejím vysledkem byl vždy spokojený zákazník s webovým řešením, které mu bude pomáhat v rozvoji.

Nezávazná kalkulace

Vyplňte následující pole:
(povinná položka)
(povinná položka)
(povinná položka)
Chci od Vás:


Obsah a rozsah
Orientační doba dodání: 20 dnů
Technické informace
Doplňující informace
(volitelné)

Hotline: +420 511 114 800, info@moonlake.cz

Webdesign: Moonlake Web Services, s.r.o. | WebExpress © 2001-2010