Profesionální webová prezentace pro Vaši firmu rychle a levně

Web pro služby

Poskytujete služby? Máme řešení jak pro subjekty poskytující služby prostřednictvím internetu, tak pro ty z Vás, co poskytujete služby vyžadující osobní kontakt se zákazníkem. V obou případech chápeme specifika Vaší činnosti, a v návaznosti na ně jsme připravili takové varianty webové prezentace, které nejlépe pokryjí vaše potřeby a umožní Vám internetovou prezentaci takovou, jakou Vaši potencionální i současní klienti očekávají a která je zaujme.

Vyhledávání služeb pomocí internetu je již v tento okamžik velmi oblíbená u více a více lidí. Většina lidí si podvědomě odvodí kvalitu poskytovaných služeb na základě profesionálních a reprezentativních internetových stránek. Vy víte, že svoji práci děláte dobře, dejte to tedy najevo i neméně kvalitní a moderní webovou prezentací.

Ukázky referencí


www.better-marketing.cz

www.horava.org

www.lazza.cz

www.monitoring-serveru.cz

Chci internetové stránky

Webová prezentace

Věříme, že základem pro úspěšnou prezentaci služeb na internetu je kvalitní, moderní a profesionální webová prezentace již předem vypovídající o kvalitě a profesionalitě poskytovaných služeb. Internetové stránky od nás se drží moderních trendů a směrů, přesto nezapomínáme na nutnost přístupnosti webu a kvality kódu.

Vždy se snažíme o to, aby námi vytvořené internetové stránky byly na první pohled přehledné a jednoduché. Usnadněte Vašim současným i potencionálním klientům orientaci ve Vašich službách a dejte jim možnost získat úplné informace o tom, co jim doopravdy umíte nabídnout. Věřte, že to návštěvníci internetových stránek ocení a rádi Vás budou kontaktovat pro detailní informace nebo přímo se zájmem o Vaše služby.

Díky modernímu a profesionálnímu grafickému návrhu posílíte také image Vaší firmy a společně s logickou a intuitivní strukturou Vaší nové webové prezentace dosáhnete požadovaného výsledku. My jsme zde od toho, abychom pro Vás takovou webovou prezentaci vytvořili a pomohli Vám lépe prezentovat Vaše služby na internetu.

Corporate identity

Ať už hledáte cestu ke kvalitní a dobře zapamatovatelné indentitě firmy, nebo si přejete zefektivnění reklamních kampaní díky dobré značce, máme pro Vás řešení v podobě nové Corporate identity. Naši grafici specializovaní na tento segment služeb pro Vás vytvoří návrhy, které nakonec povedou k novému grafickému symbolu Vaší společnosti a také služeb, které poskytujete.

Nová Corporate identity je způsob, jak zaujmout potencionální klienty. Nemáte ještě představu, jak by Vaše nová Corporate identity měla vypadat? Nevadí. Jsme kreativní a určitě Vás překvapíme našimi nápady a náměty. Nechte se inspirovat, vyberte si svůj nový grafický symbol a vzhůru do konkurenčního boje. Kvalitní služby poskytuje poměrně velké množství firem, ale jenom málo z nich je umí stejně kvalitně prezentovat. Buďte vyjímeční a budete úspěšní.

Naše přidaná hodnota

Rádi Vám poradíme. Poskytujeme služby v oblasti, které rozumíme a rádi se o naše poznatky a zkušenosti podělíme s Vámi - tak, aby vaše nová prezentace přinesla požadovaný efekt a aby Vaše nová Corporate identity dobře reprezentovala profesionalitu a kvalitu Vašich služeb. Jsme připraveni na Vaše dotazy i požadavky, našim cílem je Váš úspěch a tím i Vaše spokojenost.

Aby byly Vaše nové internetové stránky vždy dostupné a fungovaly bezchybně, součástí našeho řešení je také prostor na našich monitorovaných serverech. Zaměřili jsme se na kvalitu, proto očekávejte kvalitní a spolehlivý hosting na páteřní síti s nadstandardní konektivitou jak do ČR, tak do zahraničí.

Získejte vlastní doménu ve tvaru www.moje-firma.cz nebo www.moje-sluzby.cz pro rychlejší a efektivnější nalezení Vašich služeb. Dobrá internetová adresa je také snadněji zapamatovatelná a působí lépe. Samozřejmostí jsou emaily např. ve tvaru prijmeni@moje-firma.cz, které můžete využít jak pro sebe, tak pro Vaše zaměstnance.

Nezávazná kalkulace

Vyplňte následující pole:
(povinná položka)
(povinná položka)
(povinná položka)
Chci od Vás:


Obsah a rozsah
Orientační doba dodání: 20 dnů
Technické informace
Doplňující informace
(volitelné)

Hotline: +420 511 114 800, info@moonlake.cz

Webdesign: Moonlake Web Services, s.r.o. | WebExpress © 2001-2010