Profesionální webová prezentace pro Vaši firmu rychle a levně

Reference webdesign

Autosedačky-web.cz

Autosedačky-web.cz je přehledný český internetový obchod, který je zaměřen na autosedačky a kočárky. Jeho činnost je na tyto produkty specializovaná, proto můžou zákazníci očekávat odpovídající úroveň poradenství a praktické informace přímo na webu.

Pro Autosedačky-web.cz jsme naprogramovali kompletní eshop na míru. Naše řešení obsahuje celou aplikaci, design, hosting na našich serverech a následnou správu. Požadavek od našeho klienta byla také SEO optimalizace, proto má internetový obchod velmi dobré SEO výsledky.

Better Marketing, s.r.o.

Better Marketing, s.r.o. je česká reklamní společnost, která zajišťuje svým klientům úspěšné a optimalizované PPC (Pay Per Click) kampaně na předních vyhledávačích a systémech, například Google, Seznam, Etarget, a další.

Pro Better Marketing, s.r.o. jsme vytvořili internetové stránky včetně Corporate identity a grafiky pro webové stránky společnosti. Součást zakázky byl také kompletní interní informační systém pro správu klientů a jejich reklamních kampaní.

IN-TREND.cz

IN-TREND.cz je nový český internetový obchod se značkovým oblečením předních světových výrobců, které je přehledně rozdělené do jednotlivých kategorií.

Naše řešení obsahuje E-Shop na míru, kompletní design, správu celého systému a také hosting na našich monitorovaných serverech.

METABO

METABO je projekt výzkumu a vývoje finančně podporovaný Evropskou Komisí a realizovaný evropským konsorciem v rámci Rámcového Programu 7. Jeho cílem je návrh, vývoj a implementace platformy pro kontinuální a multi-parametrické monitorování metabolického stavu pacientů s diabetem a souvisejícími metabolickými poruchami v klinickém každodenním prostředí.

Pro projekt METABO jsme vypracovali grafickou podobu internetových stránek, které budeme hostovat po celou dobu trvání projektu.

Monitoring serverů

Monitoring serverů je náš vlastní projekt, který nabízí možnost monitorovat běh serverů. Systém sám o sobě také upozorňuje na případné výpadky v reálném čase. V tento okamžik služby využívá více než 10 tisíc aktivních uživatelů.

Celý systém beží na našich vlastních serverech, které jsou určeny výhradně pro tento projekt a jsou všechny pod naši správou. Pro projekt jsme vytvořili také internetové stránky a naprogramovali všechny potřebné aplikace.

Ateliér Bursík

Ateliér Bursík je firma vyrábějící hudební nástroje. Mimo výroby hudebních nástrojů zajišťují také odborné poradenství a opravárenskou činnost.

Pro Ateliér Bursík jsme nakódovali webové stránky, implementovali náš redakční systém pro snadné aktualizace webu a umístili internetové stránky na náš monitorovaný hosting.

Pneumatiky-web.cz

Pneumatiky-web.cz je přeheldný e-shop specializující se na prodej nových pneumatik a protektorů. Kromě prodeje pneumatik po internetu nabízí také možnost osobního odběru a disponuje vlastním servisem.

Pro Pneumatiky-web.cz jsme realizovali kompletní e-shop řešení na míru, naprogramovali aplikaci včetně informačního systému, navrhli design webu a zajišťujeme správu a monitorovaný hosting pro bezchybný provoz.

Waldorfské školy Brno

Waldorfské školy Brno je projekt občanského sdružení W alternativa založeného v roce 1993 rodiči a příznivci waldorfské pedagogiky. Hlavním směřováním W alternativy je v současnosti realizace projektu "Založení úplné waldorfské školy v Brně."

Pro Waldorfské školy Brno jsme vypracovali design webových stránek, implementovali náš redakční systém pro snadnou aktualizaci internetových stránek a webové stránky jsou umístěny na našich hostingových serverech.

ABA SHOP s.r.o.

ABA SHOP s.r.o. je přední český provozovatel internetových obchodů, které mají za cíl spokojeného zákazníka a maximální komfort při výběru toho správného zboží, včetně odborného poradenství.

Pro ABA SHOP s.r.o. jsme realizovali design webových stránek společnosti, implementovali náš redakční systém pro snadnou aktualizaci webového obsahu a zajišťujeme monitorovaný hosting.

Motel Lazza

Motel Lazza představuje nový standard v oblasti ubytovacích zařízení. Cílem společnosti je poskytovat klientům ubytování v případě práce mimo sídla firmy nebo trvalého bydliště.

Pro Motel Lazza jsme navrhli design internetových stránek a celý web také nakódovali. Pro bezchybný provoz jsou stránky motelu umístěny na našich hostingových serverech.

Hračky Bubáček

Hračky Bubáček je on-line internetové hračkářství, které disponuje velkým sortimentem a přehlednou aplikací plnou fotografií, která umožňuje pohodlný výběr.

Pro Hračky Bubáček jsme navrhli design internetového obchodu a implementovali naše e-shop řešení pro malé obchody. Celá aplikace běží na našich monitorovaných serverech.

Moravské gymnázium Brno

Moravské gymnázium Brno je brněnské soukromé gymnázium, které se zaměřuje na nadstandardní úroveň studia cizích jazyků, humanitní a ekonomický směr studia.

Pro Moravské gymnázium Brno jsme navrhli design webové prezentace a implementovali náš redakční systém pro jednoduchou a efektivní správu a aktualizaci obsahu.

Ceremoni

Ceremoni je salon pánské společenské módy. Ceremoni prodává svatební obleky, které se dají uplatnit na různé společenské příležitosti i v běžném životě.

Pro Ceremoni jsme vypracovali kompletní webové řešení, které se skládá z návrhu grafické podoby webu, samotného nakódování internetových stránek a hostingu na našich monitorovaných serverech.

Ing. Patrik Hořava

Ing. Patrik Hořava je autorizovaný inženýr, jako firma nabízí stavební poradenství, vypracuje projekty, rozpočet stavby, stavební dozory pro oprávněné i neoprávněné osoby. Provádí sanace staveb a odstranění vlhkosti a plísně bez bourání a za provozu metodou Hydropol.

Pro Ing. Patrika Hořavu jsme navrhli design profesionální webové prezentace, nakódovali celé internetové stránky s důrazem na validitu kódu a přístupnost webu a stránky běží na našem monitorovaném hostingu.

Hotline: +420 511 114 800, info@moonlake.cz

Webdesign: Moonlake Web Services, s.r.o. | WebExpress © 2001-2010